Автоломбард для юридичних осіб
Потреба в грошах може виникнути як у приватної особи, так і підприємства. Зазвичай бізнес звертається до банків, які охоче видають гроші для успішних компаній. І все ж таки є випадки, коли фінансові організації відхиляють заявку. Вони відмовляють новим підприємствам, фірмам з малим товарообігом або компаніям, які мають велику суму заборгованості. У таких обставинах можна знайти альтернативу, наприклад, звернутися до автоломбарду для юридичних осіб.
Відмінності отримання позики під заставу авто для юридичних та приватних осіб
Головною відмінністю будуть вимоги до позичальника. Перевіряючи платоспроможність приватної особи, фінансова організація використовує її персональні дані для встановлення місця роботи, кредитного рейтингу, сімейного статусу, епізодів порушення законодавства у минулому тощо. При автокредитуванні юридичних осіб показниками платоспроможності будуть:
- результати економічної діяльності — оборот, прибуток, рентабельність, обсяг кредиторської заборгованості та інші показники зі звітності;
- динаміка показників — якщо результати погіршуються, це може свідчити про проблеми з управлінням та підвищені ризики;
- інвестиційні плани — як саме клієнт збирається витратити гроші під заставу авто і чи принесе йому додатковий дохід у майбутньому.
Загалом умови кредитування для юридичних осіб будуть індивідуальними. Іноді фінансові установи оцінюють й інші чинники — вік компанії, перелік судових справ і навіть досвід роботи топ-менеджерів.
І все ж таки бізнесу легше взяти кредит під заставу автомобіля. Зазвичай компанія має й інше цінне майно — основні та оборотні кошти, нерухомість, дорогу електроніку тощо. Якщо фірма збанкрутує, його буде продано на аукціоні, а отримані гроші розділять між кредиторами відповідно до чинного законодавства. Тому як банки, так і ломбарди йдуть назустріч бізнесу, охоче розглядаючи його заявки та надаючи вигідні умови довгострокової співпраці.
Список документів, необхідних для оформлення позики для юридичних осіб
Тут також працює індивідуальний підхід. Кожна організація має свої умови кредитування під заставу машин на балансі компанії. Наша компанія встановлює мінімальний пакет документів, який не створює додаткових труднощів для керівників, власників та бухгалтерів. До нього входять:
- установча документація (наприклад, статут ТОВ чи АТ);
- витяг з ЄДРПОУ;
- свідоцтва про право власності на транспортні засоби;
- технічні паспорти машин.
Автоломбард для юридичних осіб проводить двоетапну перевірку. Спочатку його спеціалісти вивчають свідоцтва про реєстрацію авто. Для отримання кредиту потрібно надати машини не старше 20 років, які зареєстровані на фірму, а не на приватних осіб, і не мають додаткових обтяжень. Якщо ви вже кредитувалися під заставу транспорту, у 95% випадків вам відмовлять у видачі нових позик.
Другим етапом буде оцінка вартості авто та його ліквідності, тобто можливості швидкого продажу з аукціону. Щоб результати були справедливими та влаштовували обидві сторони, до процесу залучається посередник — незалежна експертна агенція. Вона формує висновок про поточну ринкову вартість активів, який використовується для розрахунку суми кредиту під заставу машини та відсоткової ставки.
Якщо компанія раніше мала проблеми з погашенням боргів або сплатою штрафів, фінансова організація може запросити підтвердження закриття цієї заборгованості. При кредитуванні на особливо великі суми можуть знадобитися й документи про вартість іншого заставного майна.
4 кроки для отримання кредиту під заставу авто для юридичних осіб
- Завантажте додаток cashtime. Встановіть його на iPhone або Android-смартфон, надайте йому всі необхідні дозволи.
- Заповніть форму. Щоб оформити кредит, дотримуйтесь підказок у програмі — введіть дані компанії та зробіть фотографії машини.
- Підпишіть договір. Кредит під заставу авто для юридичних осіб оформляється у безпечному онлайн-сервісі «Вчасно».
- Отримайте гроші. Звернувшись до нас, ви можете взяти кредит під заставу транспорту з виплатою на бізнес-картку або рахунок у будь-якому українському банку.
Підготовка договору позики в автоломбарді для юридичної особи
Хоча умови співпраці можуть принципово відрізнятися, зміст документа для фізичних осіб та бізнесу буде схожим. У договорі зазначаються:
- повне найменування компаній, які виступають кредитором та позичальником, реєстраційні номери;
- юридичні адреси та фактичні адреси центральних офісів;
- додаткові відомості — ПІБ директорів, організаційні форми тощо.
Інші умови кредитування під заставу автомобіля — такі ж, як для пересічних споживачів. До договору вписуються сума фінансування, відсоткова ставка, терміни погашення та графік внесення регулярних платежів. Документ встановлює права та обов’язки сторін, а також відповідальність за їх порушення, наприклад, штрафи, пені, методи розбору конфліктів.
Перш ніж взяти кредит під заставу авто, варто також уточнити наступні нюанси:
- право водіння у період дії договору. Це дуже важливо для компаній, які одержують дохід від використання транспортних засобів;
- можливість оформити кредит під заставу машини з пролонгацією та/або рефінансуванням. Такі послуги дозволяють продовжити співпрацю та знизити рівень фінансового навантаження на платника;
- міру та повноту відповідальності компанії. Вирішивши оформити кредит, уточніть, яку відповідальність ви понесете при простроченнях та у яких випадках можлива реалізація заставного майна з аукціону.
Кредит під заставу авто для бізнесу бере керівник чи його офіційний представник, на якого оформлено відповідну довіреність. Саме він ставить свій підпис у документі та несе відповідальність за прийняття такого управлінського рішення.